Hortiguera Corazon De Caballito

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Hortiguera Corazon De Caballito Buenos Aires appartementen liggen binnen 4 km van het treinstation Once en binnen 5 minuten lopen van Laguna de Puan. Er is Wi-Fi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Dit appartement is op 400 meter van de Monasterio Santa Clara de Asis en binnen 2 km van het Centenariopark genesteld. Het appartement heeft een eersteklas locatie vlak om de hoek van Puan metrostation. Hortiguera Corazon De Caballito appartementen zijn op 6 km van de El Ateneo Grand Splendid genesteld. De gasten kunnen ook een bus nemen van Goyena y Puan busstation, dat op 5 minuten wandelen vandaan ligt om de rest van Buenos Aires te verkennen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Hortiguera Corazon De Caballito Buenos Aires
Estudio Atelier Caballito
Mobiele prijsaanbieding

Estudio Atelier Caballito

8.0
Heel goed 44 beoordelingen
784 m van de accommodatie
USD 47 USD 42
per nacht
Hospedaje En Buenos Aires
Mobiele prijsaanbieding

Hospedaje En Buenos Aires

9.4
Schitterend 54 beoordelingen
829 m van de accommodatie
Kd Departamento Parque Chacabuco Calido Y Luminoso Semipiso
Mobiele prijsaanbieding

Kd Departamento Parque Chacabuco Calido Y Luminoso Semipiso

9.6
Voortreffelijk 42 beoordelingen
829 m van de accommodatie
USD 103 USD 93
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Jorge Newbery Airfield
    12 km

    Treinstations

    Caballito Station
    1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Hortiguera Corazon De Caballito appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Buenos Aires een bezoek brengt aan de Monasterio Santa Clara de Asis (400 m) en de El Ateneo Grand Splendid op 6 km van Hortiguera Corazon De Caballito appartement.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Hortiguera Corazon De Caballito appartement te verblijven?
      De huurprijs van Hortiguera Corazon De Caballito appartement is $63.
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Hortiguera Corazon De Caballito appartement?
      Hortiguera Corazon De Caballito appartement biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Miramar en Cerveceria Patagonia restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Biedt Hortiguera Corazon De Caballito appartement internetverbinding?
      Hortiguera Corazon De Caballito appartement biedt Wi-Fi in de hele accommodatie.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Jorge Newbery Airfield
    12 km

    Treinstations

    Caballito Station
    1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Hortiguera Corazon De Caballito Buenos Aires

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten